Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vedums AIS

Följ

Vedums AIS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 00:00

      Jung/Kvänum 10 IF U (9:9) (hemma) Dam


      02:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Elfsborg Gais Föreningsdag P 2012


      13:00
    • 14:00

      Sils IF (borta) ETLV F11-12


      16:00
    • 15:00

      Tuns IK (borta) Herr


      17:00
    • 19:00

      Skepplanda BTK U (9:9) (borta) Dam


      21:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 19:00

      Arentorp Helås FK (borta) Herr


      21:00
  • 14Ons
    • 18:30

      Essungaalliansen (hemma) ETLV F11-12


      20:30
    • 19:00

      Edet/Lödöse Nygård (9:9) (hemma) Dam


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Vedums AIS P2015/2016 (hemma) P2015/2016


      13:00
    • 13:00

      Saleby IF (hemma) Herr


      15:00
  • 18Sön
    • 09:15

      Poolspel F-2015/2016 (hemma) F2015/2016


      14:00
    • 10:00

      Poolspel F-2015/2016 (hemma) F2015/2016


      14:00
    • 13:00

      Lidköpings FK (borta) PF 2013-14


      14:00
    • 15:00

      Vara SK Gul (borta) P 2012


      17:00
    • 18:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herr


      20:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) ETLV F11-12


      20:30
    • 19:00

      Wargöns IK U (9:9) (borta) Dam


      21:00
  • 21Ons
    • 18:45

      IK Frisco (borta) Herr


      20:45
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 14:00

      Levene/Skogslunds IF (hemma) PF 2013-14


      15:00
    • 16:30

      Skara FC Blå (hemma) P 2012


      18:30
    • 17:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) ETLV F11-12


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) ETLV F11-12


      12:00
    • 10:00

      JK10 IF (borta) PF 2013-14


      11:00
    • 10:30

      Poolspel F-2015/2016 (hemma) F2015/2016


      16:00
    • 16:00

      Ardala GoIF (hemma) Dam


      18:00